زیبایی جنین با زعفران و آنچه که جایگزین آن می توان کرد

25 آوریل 2017
زمان مطالعه: دقیقه
دسته‌بندی ها:

زیبایی جنین با زعفران موضوعی است که این روزها ذهن بسیاری از مادران باردار را به خود مشغول داشته است. از طرفی مصرف زعفران در ماه های اولیه مثلا سه ماه اول، احتمال سقط را بیشتر می کند، از طرفی گفته می شود که زیبایی جنین با زعفران امری حتمی است. براستی که چگونه باید به این هدف رسید در حالی که ریسک آن توجیه پذیر است. ما در این مقاله قصد داریم از طریق وب سایت زعفران.نت به شما مواد جایگزین زعفران برای زیبایی جنین تجویز کنیم که از نظر طب سنتی کاملا قبول شده است. با ما همراه باشید

زعفرون بخر، گلبرگ زعفرون ببر !!

با کد تخفیف ۱۵ هزار تومانی offer_zf همین الان هم زعفرونت رو بخر و هم گلبرگ زعفران جایزه ببر
همین الآن جایزه‌ت رو ببر

زیبایی جنین با زعفران و شیر

شیر زعفرانی از جمله چیزهایی است که پزشکان طب سنتی معتقدند که زیبایی جنین با زعفران را کاملا روی جنین عملی می کند. شیر زعفران می تواند جنین را زیبا کند اما میزان مصرف زعفران بهتر است که خیلی کم باشد.

زیبایی جنین با زعفران

زیبایی جنین با زعفران یا شیره نارگیل

هر چند زیبایی جنین با زعفران شدنی است و از طرفی خطرناک است توصیه داریم که از شیره نارگیل بدین منظور استفاده کنید. البته شیره نارگیل هم طبیعتی گرم دارد اما اگر دیابت بارداری ندارید و می توانید با پزشک خود مشورت کنید توصیه این است که از این ماده نیز در جیره غذایی برای افزایش زیبایی جنین خود استفاده کنید.

زیبایی جنین با زعفران یا شیر

شیر زعفران از جمله چیزهایی بود که زیبایی جنین با زعفران را تضمین می کند اما اگر می ترسید که جنین شما سقط شود، توصیه می کنیم که شیر را به طور روزانه مصرف کنید و زعفران را با آن میل نکنید.

حتما بخوانید:   زعفران و سلامتی چگونه با هم رابطه مستقیم دارند

زیبایی جنین با زعفران
زیبایی جنین با تخم مرغ

تخم مرغ هم دارای موادی است که به شما کمک می کند جنین زیباتری داشته باشید. مواد داخلی تخم مرغ به گونه ای است که کمک می کند جنین رشد کافی داشته باشد و زیبا تر باشد.

زیبایی جنین با زعفران و بادام و گردو

گردوی خشک، و بادام تازه از جمله مواردی هستند که برای رشد جنین به آن ها احتیاج است از طرفی باید در برنامه غذایی باشد تا جنین شما را زیبا رو تر کند.

زیبایی جنین با زعفران

زیبایی جنین با روغن زیتون و دانه هسته انگور

روغن چیزی است که از هیچ کدام از جیره های غذایی نمی توان آن را جدا کرد از این رو توصیه اکید ما این است که بهتر است برای زیبایی جنین خود از دانه هسته انگور روغنی و روغن زیتون استفاده کنید.

نتیجه گیری

مصرف برخی مواد و میوه ها به زیبایی جنین خیلی کمک می کند اما اگر بتوانید به طور اصولی زیبایی جنین با زعفران را تجربه کنید می توانید کودکی شاد در آینده داشته باشید. آناناس و پرتقال هم از جمله چیزهایی است که می تواند به زیبایی و رشد جنین شما خیلی کمک کند. دقت کنید آناناس هم طبیعتی گرم دارد و نباید به وفور از آن استفاده کنید.

5/5 (1 نظر)

زعفرون بخر، گلبرگ زعفرون ببر !!

با کد تخفیف ۱۵ هزار تومانی offer_zf همین الان هم زعفرونت رو بخر و هم گلبرگ زعفران جایزه ببر
همین الآن جایزه‌ت رو ببر

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ماسک صورت با زعفران
۵ ماسک صورت طبیعی با زعفران برای زیبایی و روشنی پوست

ماسک صورت کمک می‌کنند که پوست های مرده، خشکی، تیرگی، جوش و چین و چروک پوست ... (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید


افزودن دیدگاه