زعفران و تقویت معده ، آنچه که تاکنون به آن فکر نکرده ایم!

۲۹ بهمن ۱۳۹۵
زمان مطالعه: دقیقه
دسته‌بندی ها:

از روزی که تحقیق در مورد زعفران را شروع کرده ام، بیشتر از هر وقت به این گیاه ایمان آورده ایم! باور نمی کردیم که زعفران بتواند این چنین یک تنه به جنگ بسیاری از بیماری ها برود! امروز به مطلبی در مورد زعفران و تقویت معده برخورد کردم که تمایل دارم در این باره با شما کمی صحبت کنم. با زعفران.نت همراه باشید.

به‌دنبال زعفران اصل و ارگانیک هستید؟

طعم لذیذ زعفران اصل و آزمایش‌شده را با خرید بدون واسطه از کشاورزان ما تجربه کنید.
همین الآن زعفران اصل بخر

خواص زعفران و تقویت معده به وسیله آن

بحث امروز را با نظرات یک متخصص تغذیه به نام دکتر محمدتقی انوشه شروع می کنیم. ایشان معتقد است که زعفران همان گیاهی که با پیاز، مخصوص به خودش کشت می شود، در صنایع پزشکی و دارویی و عطرسازی و بهداشتی بسیار کاربرد دارد.

از نظر جزییات و ویژگی های زعفران می توان به ترکیبات آن اشاره کرد که مشتق شده از کریستن و سامنرونال است. این خواص در کنار دیگر ویژگی های آن به هضم بهتر غذا کمک می کنند. بدین صورت می توان گفت زعفران و تقویت معده رابطه مستقیمی با هم دارند. آنتی اکسیدان موجود در زعفران موجب می شود که این گیاه خواص ضد سرطانی هم داشته باشد.

زعفران و تقویت معده

 

زعفران و تقویت معده به طور غیر مستقیم

این متخصص معتقد است که زعفران کمک می کند که چربی ها کاهش پیدا کنند و کلسترون نیز دفع شده و نفوذ اکسیژن افزایش پیدا کند. این ها همه به سلامت اندام های بدن کمک می کند.

حتما بخوانید:   زعفران و درمان سرد مزاجی آقایان چگونه امکان پذیر است

زعفران و تقویت معده با تاثیر بر اشتها

انوشه در ادامه صحبت هایش می گوید، که زعفران آرام بخشی است که استرس را دفع کرده و بدین طریق موجب افزایش اشتها شده و بدین طور کمک می کند معده تقویت بشود.

زعفران و تقویت معده

زعفران و تقویت معده در آلمان!

در کشور آلمان برای درمان معده بیش از هر چیز از زعفران استفاده می کنند. در واقع زعفران و تقویت معده از نظر این مردم، رابطه مستقیمی با هم دارند و از دنبال کردن درمان های مبتنی بر زعفران برای درمان نتایج خوبی حاصل کرده اند.

نتیجه گیری:

برای اینکه از زعفران و تقویت معده برخوردار شوید می توانید در پروسه درمان معده خود با پزشک تان صحبت و مشورت کنید و به میزان مشخص که به دور از مسمومیت باشد، این گیاه را وارد پروسه درمانی خود کنید و در رژیم غذایی تان آن را بگنجانید. بدین صورت می توانید به مرور زمان، سلامتی تان را بدست آورید. نکته دیگر این است که شما می توانید از زعفران به طور غیر مستقیم در شیرینی ها نان ها، نوشیدنی ها و دم کردنی ها و حتی برای تزیین غذا استفاده کنید.

0/5 ( 0 بازدید )

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

زعفران و درمان سرد مزاجی آقایان چگونه امکان پذیر است

ابتدای این مطلب را نمی دانم با تعریف و تمجید از زعفران شروع کنم یا ... (بیشتر)

زعفران در بارداری
زعفران در بارداری ، آنچه باید خانم ها در این دوران حساس بدانند

خیلی از خانم‌ها در دوران بارداری به دلیل کم شدن آهن خون، ریزش مو، مشکلات ... (بیشتر)

لاغری با زعفران
لاغری با زعفران تحت چه شرایطی تاثیرگذار تر است

این روزها به دلیل مدل بد زندگی مردم، چه مرد و چه زن، همه به ... (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید


افزودن دیدگاه